Akıllı Takip TATS Apk Mod for Android

Akıllı Takip TATS Apk Mod for Android

10.0 (29517)Apps, Education

App Information of Akıllı Takip TATS

App Name Akıllı Takip TATS v3.1.8
Genre Apps, Education
Size16.1 MB
Latest Version3.1.8
Get it On Google Play
Update2020-05-11
Package Namecom.tonguc.doktor
Rating 10.0 ( 29517 )
Installs1,000,000+

Description of Akıllı Takip TATS

Akıllı Takip TATS Apk Mod Android latest version Education App Free Download to Your SmartPhone, Tablets and PC.

TATS, Tonguç Akıllı Takip Sistemi ile Tonguç kitapları, bir uygulama kadar yakınında olacak. Üstelik uygulamanın kullanımı da oldukça kolay ve eğlenceli!
Tonguç Akıllı Takip Sistemi’nden verimli bir şekilde faydalanabilmek için yapman gerekenler çok basit! Uygulamayı yüklediğinde ilk olarak kendine bir üyelik oluşturman gerekiyor. Hesabın, tüm Tonguç kitaplarını depolayabileceğin bir kütüphane görevi üstlenecek. Eğer daha önceden üye olduysan, cep telefon numaranı girerek gelen parola ile hesabını kullanabilirsin.

Giriş yaptıktan sonra kitaplarını sisteme kaydetmen yani aktive gerekiyor. Bunun için de kitapların üzerinde veya içlerinde yer alan karekod kısmını kazıman lazım. Sonrasında karekodu mobil telefon veya tabletine indirdiğin TATS uygulamasına okutarak kitabını tanımlayabilirsin. İşlem tamam! Artık kitapların mobil uyumlu ve dijital halleri her an taşınabilir cihazınla yanında olacak…

Kitaplığında sahip olduğun tüm Tonguç kitaplarını görebilirsin. İstersen uygulama üzerinden soru çözümlerini yapabilir istersen de çözümleri TATS uygulamasına girerek yapamadığın veya takıldığın soruların çözümlerine anında ulaşabilirsin.
Yanlış soruların, Hata Kutusu içerisinde otomatik olarak birikir ve sana, eksiklerini toplu olarak görme fırsatı sunar. Ayrıca hatalı sorularını yanında taşıyarak, dilediğin her an istediğin kişiye sorma fırsatını yakalarsın. Bir soru için kocaman kitabı taşımana artık hiç gerek yok! Konu Analizi ise kitap içerisindeki konulara dair başarı yüzdeni çıkarmanda ve doğru yanlışlarını görmende en büyük yardımcın olur.

Sıra geldi Doktor’a! Doktor, sana yaptığın hatalara göre hangi konularda eksik olduğunun teşhisini koyacak. Buna uygun yönlendirmelerle hangi konulara önem vermen gerektiğini de söyleyecek. Böylelikle zamandan tasarruf ederek Tonguç ve Doktor yardımcılığında başarının kapılarını aralayabileceksin!
Senin için özel olarak tasarlanan TATS ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerini aktivasyon@tongucmagaza.com’a mail olarak atmayı unutma!
TATS, Tonguç Smart Tracking System with Tonguç books, will be near an application. Moreover, the application is quite easy and fun to use!
What you need to do in order to benefit from the Tonguç Intelligent Tracking System is very simple! When you install the application you need to create a membership first. The account will serve as a library where you can store all the Tonguç books. If you have already been a member, you can use your account with the password you entered by entering your mobile phone number.

After logging in, you need to activate your books in the system. To do this, you have to scratch the part of the data matrix on or inside the books. Then, you can define the book by reading the QTAR application that you downloaded to QR code on your mobile phone or tablet. It’s done! Now, mobile compatible and digital forms of books will always be next to your portable device Artık

You can see all the Tonguç books you have in your library. If you want to make solutions through the application you can do solutions by entering the solution TATS application or you can find solutions to the questions you can immediately reach.
The wrong questions will automatically accumulate in the Error Box and give you the opportunity to see your deficiencies in bulk. In addition, by carrying the wrong questions alongside, you have the opportunity to ask the person you want at any time. You don’t need to carry the big book for a question! The topic analysis is the biggest help in seeing the success percentage in the book and seeing the correct mistakes.

It’s up to the Doctor! The doctor will diagnose what you’re missing from the mistakes you made. He will also tell you what you need to pay attention to with the appropriate guidance. In this way, you will be able to open the doors to success in Tonguç and Doctor’s assistants by saving time!
Do not forget to send your questions, suggestions and complaints about TATS specially designed for you as e-mail to aktivation@tongucmagaza.com!
Sen soruları çözerken biz de boş durmadık, TATS’taki bazı sorunları çözdük. Bu güncelleme ile
– Hata düzeltmeleri

Now, Download Akıllı Takip TATS Apk Mod for free to your Android device.

APK Download

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *